Vodeći hrvatski neurofeedback i biofeedback startup



Iza Umo igraonice stoji Umo neuroscience, hrvatski startup koji razvija tehnologiju i procese za neurofeedback i biofeedback. Umo neuroscience čine ljudi koji, osim što su stručnjaci iz područja psihologije, elektronike, informatike i biznisa, imaju osobno iskustvo s neurofeedbackom koje im je promijenilo život i žele to isto omogućiti svakomu tko takvu promjenu traži. Na samom početku želimo metodu približiti onima kojima najviše treba – djeci – te smo zato pokrenuli Umo igraonicu.
Što o Umo igraonici kažu u medijima

Slobodna Dalmacija 7.8.2018.
Nedavno je o nama novinarska ekipa Slobodne Dalmacije napisala veliki članak u nedjeljnom izdanju novina. Prenosimo članak u cijelosti:

N1 televizija - 8.9.2018.
Prilog o primjeni neurofeedback metode i našem timu pogledajte u emisiji Dnevnik u 18 na N1 televiziji. Prilog počinje od…

Bug TV 12.11.2017.
Intervju s našim osnivačem Marinom Maletićem za Bug TV pogledajte na linku: https://www.bug.hr/tv/otvorio-je-igraonicu-za-neurofeedback-u-zagrebu-a-onda-kreirao-i-headset-za-1370

Jutarnji list 24.10.2017.
Članak objavljen u Jutarnjem listu 24.10.2017.: Kliknite ovdje kako biste pročitali članak
Sadržaj ove web stranice isključiva je odgovornost Umo neuro centar d.o.o.

UMO, neurofeedback uređaj za unaprjeđenje produktivnosti
Tehnologija koju koristi Umo igraonica bazira se na projektu tvrtke Umo neuroscience d.o.o., pod nazivom „UMO, neurofeedback uređaj za unaprjeđenje produktivnosti“ koji je započet u okviru poziva financiranog iz Operativnog programa konkurentnost i kohezija, Europskog fonda za regionalni razvoj, kojeg je odobrilo Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta putem Otvorenog poziva na dostavu projektnih prijedloga „Inovacije novoosnovanih MSP“, referentni broj poziva: KK.03.2.2.01.
Prepoznajući poslovnu priliku tvrtka Umo neuroscience d.o.o. kao novoosnovani MSP ima za cilj povećati konkurentnosti novog proizvoda na tržištu kroz prilagodbu razvijenog UMO proizvoda kako bi dizajnom i radom u različitim sučeljima osigurao visoku dodanu vrijednost i upotrjebljivost za krajnje korisnike te prilagodbu proizvodnih procesa za izradu proizvoda koji će omogućiti niske troškove proizvodnje i uštedu krajnjim korisnicima u cijeni konačnog proizvoda, kao i otvaranje globalnog tržišta za novi proizvod kroz analizu i pripremu kanala prodaje te zaštitu intelektualnog vlasništva.